Hakkımızda

Tedarik Zincirinde Güvenilir Hizmetlerin Toplamı

Devamlı artarak çeşitlenen, yeni ve çok yönlü lojistik hizmetler verebilmek amacıyla 2002 yılında kurulmuş olan Sigma Lojistik, lojistiğin bir bütün olarak her alandaki faaliyetlerini uygulayarak çözümler üretmektedir.

Sigma Lojistik, başarının temelinde insan faktörünün yattığının bilincindedir. Gelişmiş insan gücünü gelişmiş teçhizat ve teknoloji ile destekleyerek müşteri hizmet seviyesini en üst seviyeye çıkararak sektöründe lider bir rol oynamak Sigma Lojistik için amaç olmuştur.

Sigma Lojistik, müşterilerine ihtiyaçlarına göre multimodal ve intermodal Lojistik çözümleri sunmaktadır. Esnek tedariklerle müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre uyarlarız.

Misyonumuz

Sigma lojistik olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en etkin ve kalıcı çözümleri sunmayı hedeflemekteyiz. Önceliğimiz, talepler doğrultusunda müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmak ve hizmet kalitesini sürekli geliştirerek beklentileri en üst seviyede karşılamaktır.

Vizyonumuz

Lojistik çözümlerimizle müşterilerimizin lojistik operasyonel aktivitelerini kolaylaştırmak ve kendi sektörlerine odaklanmalarını sağlamak aynı zamanda hizmet kalitemiz ile innovatif farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak ve lojistik çözümler sunan öncü şirket olmaktır.

Bizi Biz Yapan
Değerlerimiz

Firma kültürü, Sigma Lojistik için büyük önem taşımaktadır çünkü müşteri ile lojistik ortağı arasındaki iş ilişkisinin başarısı için kilit rol oynamaktadır. Sigma lojistik değerleri firmadaki çalışma arkadaşlarımızın karar verme noktalarında destekleyici birer unsur oluşturmaktadır.

Müşterilerle ilişkilerin sürekliliği için kaliteden ve güvenilirlikten ödün vermeyen Sigma prensiplerini sürdürmek Sigma ekibi için vazgeçilmez bir unsurdur
ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemimizi sürekli geliştirerek ve yasal mevzuatlara uyarak; sektörde örnek ve öncü bir firma olmayı amaç edindik.

Sertifikalarımız

Müşteri Odaklı

Birincil odağımız müşteri ihtiyaçlarını, taleplerini ve beklentilerini belirlemek, yerine getirmek ve sürekliliğini sağlamak

Sürekli Gelişim

Kalite ve verimliliği artırarak şirketimizin karlılığını sağlamak ve teknolojik yenilikleri dünya ile eş zamanlı olarak takip etmek ve müşterilerimize sunmak önceliğimizdir.

Mutlu Çalışanlar

Tüm personele kalite bilincini yaymak, eğitimlerle bilgi ve becerilerini artırmak, takım çalışması prensibini benimsetmek ve böylece mutluluklarını sağlamaktır.

Üyeliklerimiz